Nasze świece

Szklany pojemnik z drewnianym wieczkiem
  • Dowolny wybrany z naszej palety aromat
  • 100% wosk sojowy
  • Pojemność - 270 ml
  • Cena detaliczna - 39 zł

Świece B2B

Najlepszym sposobem na stworzenie przytulnej atmosfery są świece. A jak stworzyć imponujący efekt reklamowy?

Ze świecami firmowymi! Świece sojowe jako nośnik reklamy, zapewniający klientom pozytywny odbiór marki Twojej firmy. Zapalając świecę, Twoi klienci z sympatią wspomną Twoją firmę. Dla przyjemnego ogólnego wrażenia, przygotujemy świece z preferowanym przez Ciebie zapachem. Zadbaj o dobre samopoczucie swoich klientów - świece z logotypem Twojej marki to idealna promocja Firmy.

Współpraca z nami

Jeśli prowadzisz własny biznes i jesteś zainteresowany wprowadzeniem do asortymentu świec sojowych, chętnie nawiążemy współpracę, doradzimy w kwestii linii aromatycznych, a także zaproponujemy odpowiednie opakowanie. Zapraszamy serdecznie do współpracy:

 
Drogerie
Gabinety kosmetyczne i salony urody
kwiaciarnie i bukieciarnie

Cennik do zakupów hurtowych wysyłamy na życzenie.

Świece na prezent

Chcielibyśmy zaoferować Ci proste i szybkie rozwiązanie - wieczne poszukiwanie odpowiedniego prezentu, idealnie osobistego, trwałego i wolnego od plastiku. Kolejna bombonierka? Niekoniecznie. Wszystko w jednym, to byłoby wspaniałe. Świeca z wosku sojowego w pojemniku z pasującym do okoliczności napisem, stylowym designem i dostosowanym zapachem. Ekologicznie, starannie, aromatycznie i prestiżowo, zaprojektujemy dla Ciebie świecę sojową okazjonalną.